Foto. Kinga Aneta Sroczyńska

 

19 czerwca 2015 w Klubie CZARNY SPICHRZ miał miejsce koncert zespołu PROTOPLASTA.

PROTOPLASTA - jeszcze niedawno działał pod szyldem Isme, pod którym to dał się poznać bydgoskiej publiczności podczas Muszla Fest w 2012 roku. Muzyki tercetu nie można zakwalifikować do konkretnego gatunku. Łączy ona w sobie elementy między innymi: progresywnego rocka, metalu i grunge'u.

Ekspresyjny, wynikający z osobowości muzyków, sposób prezentowania swojej twórczości na scenie oraz ich pełne zaangażowanie w tworzenie muzycznego przekazu dają publiczności niezapomniane wrażenia i satysfakcję z uczestnictwa w koncertach.

Swoim istnieniem i twórczością zespół manifestuje, że w Polsce, mimo ukierunkowania masowej publiczności na inny gatunek muzyki, można tworzyć muzykę progresywną, obok której nie można przejść obojętnie.

Skład kapeli:

  • Piotr Majcher
  • Michał Piotr Cichal
  • Michał Usdrowski
wręczył nagrody twórcom i animatorom kultury odbyła się  w Centrum Kultury Browar B. Nagrody zostały wręczone w kategoriach: literatura, plastyka, muzyka, teatr i film, taniec, wydarzenie, odkrycie roku. - See more at: http://promocjewloclawskie.pl/brzesc-kujawski/doroczne-nagrody-prezydenta-wloclawka-w-dziedzinie-kultury#sthash.KjlJPGy8.dpuf