Już niebawem jesień, a wraz z nią niezwykłe wydarzenie we Włocławku! W samym centrum miasta, na ulicy Starodębskiej zostanie otwarty nowoczesny klub muzyczny. I stąd też jego nazwa: Starodębska Music Bar.

Lokal będzie fantastyczną alternatywą dla miejskiej nudy, zarówno w dzień jak i w nocy. Przed południem doskonała kawa i śniadania, po południu doskonałe autorskie lunche, a wieczorem i w nocy szaleństwo koncertów, imprez tanecznych, karaoke i kolorowych drinków. Nie zabraknie dań, smacznych przekąsek z różnych stron świata. Oprócz tego na dużym ekranie projekcje filmów i wydarzeń sportowych. Wszystko to w doborowym towarzystwie. Każdego dnia pojawiać się będą różne promocje i ciekawe informacje, stopniowo zdradzane przed otwarciem lokalu na Facebooku pod adresem www.facebook.com/starodebska.Goście z pewnością będą także mieli wpływ na muzykę w lokalu, a obsługa skomponuje odpowiedniego drinka nawet dla najbardziej wymagającej osoby.

Starodębska Music Bar będzie miejscem otwartym dla każdego, nie typową dyskoteką, lecz klimatycznym lokalem ze świetną muzyką, doskonałym jedzeniem i niezwykłym designerskim wnętrzem. W ofercie znajdzie się możliwość zorganizowania własnej imprezy w VIP Roomie oraz wynajęcia całej części nocnej. Palarnia sprawi, iż nie będzie potrzeby wychodzenia z lokalu aby zapalić, a dym nie będzie przeszkadzał nikomu w środku. Trudno szukać we Włocławku bardziej komfortowego i niebanalnego miejsca z muzycznym pazurem! Otwarcie już tej jesieni. Lokal z pewnością mocno wpisze się w towarzysko-kulturalną mapę naszego miasta. Zadowoli najwybredniejsze gusta muzyczne i kulinarne. Z pewnością już niedługo będzie można przeczytać o atrakcjach jakie nas w tym miejscu czekają, tym bardziej, iż przewidywane jest duże otwarcie o którym ma usłyszeć każdy mieszkaniec Włocławka i okolic .

Trzymamy więc kciuki za otwarcie Starodęska Music Bar i związane z tym emocje!