Andrzej Fronczak, rocznik 1959 r. to urodzony w Brześciu Kujawskim, zamieszkały od młodych lat we Włocławku malarz, członek ZPAP, zajmujący się malarstwem sztalugowym i rysunkiem. Jego prace są wystawiane w Polsce i na świecie. W 2010 roku został odznaczony Srebrnym Krzyżem Zasługi w dziedzinie kultury.

 

Wokalistka, gitarzystka, autorka tekstów, pedagog i muzyk z wykształcenia. Członek Zaiks i SAWP. 

Magdalena Bezat – Majeranowska, rocznik 1979, mieszkająca od kilku lat we Włocławku artystka plastyk, zajmująca się głównie malarstwem i tkaniną unikatową. Jest członkinią stowarzyszenia Nowa Grupa Kujawska. Jej prace prezentowane były na wystawach w Polsce i w Danii.

Jakub Neske, rocznik 1987, kompozytor, który przygodę z muzyką zaczynał we włocławskiej szkole muzycznej. Autorskie grungowe utwory grał na Wembley Arena, po czym nie dał się skusić wytwórni EMI, a ostatnio został nagrodzony przez słynnego Ennio Morricone na Międzynarodowym Festiwalu Kompozycji Chóralnej we Florencji. Obecnie realizuje swój innowacyjny projekt pn. Wirtualny Chór.

Michał “Kaczorex” Kaczorowski, rocznik 1993, jest czołowym tancerzem poppingu w Polsce. Pochodzi z Włocławka, tutaj dorastał i rozwijał swój talent. Obecnie studiuje w Warszawie, prowadzi warsztaty taneczne, kontynuuje karierę jako tancerz.